fotbalový dres ronaldo Mohamed Salah v sobotu znovu

fotbalový dres ronaldo Mohamed Salah v sobotu znovu vytáhl tašku do Liverpoolu. Od chvíle, kdy dal tužku na papír o návratu do Premier League, zapsal Salah své katastrofální 12měsíční působení v Chelsea do historie s elektrickým návratem do anglického fotbalu. vytvořil pozoruhodnou útočnou čtveřici s Philippem Coutinhem, Robertem Firminem a Sadiem Manem, o které si většina evropských týmů může nechat jen zdát.

Statistiky vyprávějí celý příběh. V 27 zápasech za Reds v této sezóně Salah přispěl bezprecedentními 22 góly a šesti asistencemi. Už není pochyb o tom, že stojí za každý cent z 35 milionů liber, které za něj Liverpool v létě zaplatil, a prodloužil svou fialovou záplatu. střet s Leicester City. Pod bedlivým dohledem nové posily Virgila van Dijka si Liverpool zajistil vítězství 2:1, aby udržel tempo s Chelsea a Manchester United ve stínu lídrů ligy. The Reds začali nesměle, když Jamie Vardy vypálil Foxes do vedení už po třech minutách. Vstupte Salah. Pětadvacetiletý hráč se chytl na úžasné zadní patě od Maneho a předvedl brilantní práci nohou v pokutovém území a prostřelil Kaspera Schmeichela. Své dovádění zopakoval i později ve druhém poločase, když našel spodní roh svou věrnou levou nohou.

Jeho důležitost pro Liverpool nikdy nebyla zjevnější, protože působivou formu Leicesteru pod vedením Clauda Puela bylo těžké překonat. Jeden muž, na kterého nepochybně udělal dojem, nebyl nikdo jiný než Jamie Carragher. Vědec Sky Sports byl vždy fanouškem Egypťanů,levné oblečení na fotbal ale jen zřídka tweetoval. o hvězdě Liverpoolu, navzdory jeho hrdinským dovádění. Po zápase s Leicesterem se však nemohl