atletico madrid dres Chris Smalling, Romelu Lukaku a Matic s

atletico madrid dres Chris Smalling, Romelu Lukaku a Matic si ale zajistili zázračné vítězství 3:2 a poskočili zpět nad Liverpool v tabulce Premier League.

U Maticova gólu 29letý hráč kontroloval míč na 25 yardů a bouchlým volejem prostřelil Wayna Hennesseyho do horního rohu. Vyvolejte euforii mezi hráči United. United byli v úvodních 45 minutách hrozní, ale zaslouží si obrovskou pochvalu za způsob, jakým se ubránili 2:0 po zemi mimo domov. José Mourinho požadoval, aby jeho hráči během poločasové týmové diskuse ukázali více charakteru a Matic věří, že přesně to udělali." Po druhém gólu pro nás bylo velmi těžké se vrátit, ukázali jsme charakter a udělali přesně to, co po nás manažer chtěl," řekl Matic. "V poločase řekl, že musíme udělat víc." Jsem šťastný, že jsem dal svůj první gól za Manchester United, vím, že to není moje práce, ale jsem rád, že jsme získali tři body."

Matic byl fanoušky United zvolen jako Muž zápasu pro svého vítěze na poslední chvíli, ale Srb pravděpodobně neočekával, že bude po zápase trolován svým vlastním manažerem. Uprostřed Maticova rozhovoru pro Sky Sports, který můžete sledovat níže v 0:40 Mourinho přerušil a vesele řekl: "Doufám, že jsi nebyl Muž zápasu!" Maticova překvapená reakce řekla vše, když se podíval na Mourinha a řekl: "Ne, nejsem," než zatřásl jeho manažerem. ruku a neohrabaně se díval zpět do kamery.MOURINHO UPSTAGES MATICUbohý Matic, nemohl vypadat víc nabroušeně, kdyby to zkusil.fotbalový dres s vlastním jménem  Pro 29letého hráče to byla slušná debutová sezóna po jeho přestupu z Chelsea loni v létě za 40 milionů liber a bude jen doufat, že to zvládne tím, že porazí Liverpool na druhé místo.