dres ronaldo pro deti útočník byl v sobotu nepochyb

dres ronaldo pro deti útočník byl v sobotu nepochybně obětí defenzivní taktiky Manchesteru United, ale je těžké rozdávat hodně sympatií, když oba brankáři nashromáždili více doteků. Ve skutečnosti trvalo 17 minut, než Lukaku zaregistroval jakýkoli dotek na Anfieldu.

Přesto vám stačí jedna šance ke skórování a – přes veškerou svou anonymitu – Lukaku dostal před poločasem pravděpodobně největší šanci United v zápase. Joel Matip čerstvě donutil Davida de Geu k jednomu z nejlepších zákroků své kariéry. když byl útočníkovi United předvedena střela zdarma na branku po brilantní dvojce s Anthonym Martialem. Vzhledem k tomu, že je muž na prvním místě v žebříčku Golden Boot a s 11 góly v tolika zápasech, očekávali byste, že umístí míč mimo. Simon Mignolet a otevřel skóre. Namísto toho Lukaku popadl míč a vytvořil zklamaný zásah, který byl nakonec velmi pohodlným zákrokem brankáře Liverpoolu. Když skóre nakonec skončilo 0:0, ukázalo se, že se Lukaku na okamžik nebude dívat. zpátky s velkou hrdostí.

Thierry Henry podával zprávy o hře pro Sky Sports a měl zajímavou teorii o tom, co se pro 24letého hráče tak bolestně pokazilo, když přišla jeho velká šance. dětský fotbalový komplet se jménem Učenec Sky přetrvává jako jeden z nejlepších útočníků v historii Premier League, zůstává. Nejlepší střelec všech dob Arsenalu a pravidelně spolupracuje s Lukakuem v belgickém