dres fc barcelona s vlastním jménem V sobotu byl Der Klassik

dres fc barcelona s vlastním jménem V sobotu byl Der Klassiker, když Borussia Dortmund nastoupil v Bundeslize proti Bayernu Mnichov. Dortmund se střetl s vědomím, že vítězstvím v Signal Iduna Parku dosáhne úrovně s Bavory. Domácí však zůstali zklamaní, protože Bayern došel pohodlně 3 1 vítězové.

Góly Arjena Robbena a Roberta Lewandowského z prvního poločasu vedly do poločasu na straně Juppa Heynckese 2: 0, než David Alaba v 67. minutě upravil na 3: 0. Pozdní gól Marca Bartry byl pro Dortmund pouhou útěchou. To znamená, že Bayern má nyní o šest bodů více než Dortmund a zůstává o čtyři body před Lipskem, které je druhé. Jedním z důvodů, proč je Bayern nyní na špici ligy jasný, je jejich působivá obrana. . Ve svých 11 zápasech bundesligy inkasovali osm gólů, což je méně než na kterékoli jiné straně. Proti Dortmundu dvojice středních obránců Mats Hummels a Niklas Sule drželi Pierre-Emerick Aubameyang velmi potichu.

Do titulků se nedostala jen Hummelsova obhajoba. Mnoho fotbalových fanoušků s orlím pohledem si všimlo něčeho velmi zvláštního na botách, které fotbalové dresy levně měl na sobě. Ne, ne že by byly růžové a že centrální obránci by nikdy neměli nosit růžové boty - i když to bod stojí - ale skutečnost, že měli díry.