detsky dres messi Carabao Cup nebyl v této sezóně zrovna

detsky dres messi Carabao Cup nebyl v této sezóně zrovna nejoblíbenější soutěží. Směšné remízy na Dálném východě, zpožděné losování a jen obecný pocit, že žádný z nejlepších týmů se o turnaj opravdu nestará, vedl k mnoha fotbalovým fanouškům v Anglii chce, aby byla soutěž zrušena. No, pokud nejste Bristol City.

Mistrovské oblečení - které také letí vysoko v druhé řadě Anglie - bylo úspěšným příběhem soutěže a dostalo se až do semifinále. Dokonce porazili Manchester United 2-1 v Ashton Gate, hře, která bude určitě si každý fanoušek pamatuje na další desítky let. V posledních čtyřech byli jejich soupeři hluční sousedé Manchesteru City a na Etihad vyvolali překvapení. Bristol vzal na konc

i prvního poločasu s laskavým svolením trest Bobbyho Reida ale ve druhém poločase City předvídatelně zasáhlo zpět. Byl to Kevin De Bruyne, kdo vstřelil branku, chytil brilantní přihrávku od Claudia Brava, než si vyměnil přihrávky s Raheem Sterlingem a vystřelil fotbalové dresy komplety kolem Franka Fieldinga. VIDEO: DE BRUYNE STOJÍ DALŠÍ CRACKER Velký gól, Samozřejmě? Zkuste to, je to pravděpodobně jeden z nejhorších digitálních okamžiků sezóny. WEEET: Účet města má námořníka